مستربچ‌های لیزکننده و آنتی بلاک

    مستربچ‌های لیزکننده که با نام‌ مستربچ اسلیپ (Slip) نیز شناخته می‌شوند، برای کاهش مقاومت فیلم به لیز خوردن روی خود یا بخش‌های دیگر، استفاده می‌شوند. سطوح پلیمری اغلب اصطکاک بالایی دارند که منجر به بروز مشکلاتی در حین مراحل تولید و در فرآیندهای پیچاندن رول فیلم‌ها، تولید کیسه، عملیات بسته‌بندی و رهایش قالب می‌شود. استفاده از مستربچ اسلیپ باعث صیقلی شدن، افزایش کیفیت سطح فیلم، کاهش ضایعات، کاهش استهلاک ماشین آلات، کاهش چسبندگی سطوح فیلم به هم و تسهیل در فرآیند تولید می‌شود. این مستربچ‌ها در محصولات PE ،PP ،PET، فيلم‌های نازک، فیلم‌های معمولی و ضخیم، فیلم‌های کشاورزی و پلی‌الفین‌ها کاربرد دارند.

مستربچ لیزکننده و آنتی بلاکچگونگی عملکرد لیزکننده

    عمل‌کرد مستربچ لیزکننده و آنتی بلاک از طریق مهاجرت به سطح است. هنگامی که پلیمر خنک می‌شود، یک لایه‌ روان‌کننده جامد روی سطح تشکیل می‌شود که اصطکاک یا چسبندگی بین سطوح پلیمری و پلیمر با مواد دیگر را کاهش می‌دهد.

مستربچ های لیز کننده برای کاربردهای مختلف (نایلون، سلفون و ...)مستربچ‌های لیزکننده برای کاربردهای مختلف (نایلون، سلفون و …)

    لیزکننده‌های شرکت آریا پلیمر که در مقادیر اندک نیز کارایی بالایی دارند، افزودنی‌های مقرون‌به‌صرفه برای مشکلات مربوط به اصطکاک در کاربرد تولید فیلم، تبدیل و رهایش دریچه هستد. این محصولات بسته به ملزومات کاربرد مورد نظر، سطوح متفاوتی از کارایی لیزکنندگی را در ایجاد لیزکنندگی ابتدایی و نیز در ویژگی‌های لغزش نهایی ارائه می‌دهند. در قالب‌گیری تزریقی محصولات Aria Add به‌سرعت به اینترفیس پلیمر/قالب مهاجرت کرده که باعث رهایش قالب سریع‌تر و یکنواخت‌تر می‌شوند. با استفاده از آنها نیاز به اسپری‌های رهایش قالب، حذف و سطح نهایی بهتر می‌شود و اثر Pin Marking کم‌تری ایجاد می‌شود.

مستربچ‌های لیزکننده مستربچ لیزکننده مخصوص فیلم‌های BOPP

مستربچ‌های لیزکننده و آنتی بلاک شرکت آریا پلیمر پیشگام

Aria Add 2123, 2124: آنتی بلاک نایلون

Aria Add 2125: لیزکننده و آنتی بلاک نایلون

Aria Add 2126, 2127: لیزکننده تند نایلون

Aria Add 2136, 2126 Mix: لیزکننده تند و آنتی بلاک نایلون

Aria Add 2226, 2227: لیزکننده سلفون

Aria Add 2236: لیزکننده مخصوص فیلم BOPP

 

    لطفاً برای خرید و کسب اطلاعات بیش‌تر درباره مستربچ‌های لیزکننده شرکت آریا پلیمر، با کارشناسان فروش ما تماس بگیرید. ما از تأمین نیازهای شما بسیار خشنود خواهیم بود.