70 سالگی نمایشگاه K دوسلدورف آلمان همزمان با برگزاری در سال 2022

 

نمایشگاه K، بزرگترین نمایشگاه صنعت پلاستیک و لاستیک جهان است که هر سه سال یک بار در مرکز نمایشگاهی شهر دوسلدورف آلمان برگزار می شود. این نمایشگاه بزرگترین و مهمترین گردهمایی صنعت پلاستیک و لاستیک با حضور مهمترین تامین کنندگان پلاستیک، ماشین آلات لاستیک، مواد اولیه و کمکی، محصولات نیمه تمام شده، قطعات فنی و تقویت محصولات پلاستیکی و… می باشد.

 

70 سالگی نمایشگاه K دوسلدورف آلمان همزمان با برگزاری در سال 2022

 

70 سالگی نمایشگاه K دوسلدورف آلمان

 

“70 سالگی نمایشگاه K نه تنها به معنای آشنایی با پلاستیک در تمام جنبه های آن است، بلکه به معنای ملاقات با افراد مشهور بسیاری در نمایشگاه و کشف اختراعاتی است که بارها و بارها صنعت را متحول می کند. ما با افتخار به 70 سال پر از ایده ها، نوآوری ها و شگفتی ها نگاه می کنیم. در سفری به اکتشاف در گذشته K به ما بپیوندید و از مدت زمانی که پلاستیک در تمام اشکال مختلف آن با ما بوده است شگفت زده شوید.”

این متن نماد بارزی از ارزش و تأثیر گذاری این نمایشگاه در صنعت پلاستیک و لاستیک دنیا را نشان می‌دهد.

در سال 1950، 2 میلیون تن پلاستیک در سراسر جهان تولید شد. از این نقطه به بعد، تولید پلاستیک به سرعت توسعه یافت. بدون پلاستیک، معجزه اقتصادی پس از جنگ ممکن نبود. این تولد K در دوسلدورف بود.

در سال 1952، همه چیز بسیار متفاوت به نظر می رسید و همه 270 شرکت شرکت کننده از آلمان آمده بودند. از جمله 11 پیشگامی که به طور منظم در نمایشگاه K دوسلدورف از اولین نمایش 70 سال پیش تا به امروز به نمایش گذاشته اند:

BASF, Brabender GmbH & Co.KG, Hosokawa AG, Kautex Maschinenbau GmbH, KraussMaffei Extrusion GmbH, KraussMaffei Extrusion GmbH, Ihne & Tesch GmbH, Leistritz Extrusionstechnik GmbH, Reifenhäuser GmbH & Co.KG, Röhm GmbH, Wacker Chemie AG, Wittmann Battenfeld Deutschland GmbH, Carl Hanser Verlag GmbH & Co.KG

 

 

70 سالگی نمایشگاه K دوسلدورف آلمان

 

امروز، حدود 3000 غرفه‌دار، بیش از 60 کشور، در تاریخ 19 الی 26 اکتبر 2022، (27 مهر تا 4 آبان 1401) در دوسلدورف آلمان حضور دارند و هفتادمین سالگرد این نمایشگاه را برگزار می کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *