هفدهمین نمایشگاه بین المللی ایران پلاست

هفدهمین نمایشگاه بین المللی ایران پلاست

مدیر نمایشگاه بین المللی ایران پلاست از آغاز پیش ثبت نام هفدهمین دوره این رویداد تخصصی در صنعت پتروشیمی از فردا (چهارشنبه 21 تیرماه) خبر داد.

به گزارش روابط عمومی آریا پلیمر پیشگام و به نقل از نیپنا، فرید دوستی رئیس کل روابط عمومی شرکت ملی صنایع پتروشیمی و مدیر نمایشگاه بین المللی ایران پلاست، گفت: پیرو هماهنگی های بعمل آمده، مرحله پیش ثبت نام هفدهمین دوره ایران پلاست از فردا (چهار شنبه 21 تیر ماه) به مدت 10 روز آغاز می شود.

هفدهمین نمایشگاه بین المللی ایران پلاست

هفدهمین نمایشگاه بین المللی ایران پلاست

وی با بیان اینکه،تمامی فضای شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی تهران به ایران پلاست اختصاص یافته است، افزود:متقاضیان می توانند با مراجعه به آدرس الکترونیکی www.iranplast.ir و با ورود به بخش سامانه ثبت نام نسبت به تکمیل مراحل درج شده اقدام کنند.

فرید دوستی خاطر نشان کرد: هفدهمین نمایشگاه بین المللی ایران پلاست از 26 الی 29 شهریور ماه در چهار گروه کالایی مواد اولیه، محصولات پیش ساخته و ساخته شده، ماشین آلات و تجهیزات و گروه خدمات برگزار می شود.

مدیر نمایشگاه ایران پلاست با تاکید بر اینکه از دیدگاه استانداردهای جهانی، نمایشگاهی معتبر و فاخر است که تعداد مشارکت کنندگان آن بالا و حرفه ای -تخصصی باشد، تصریح کرد: نمایشگاه ایران پلاست با پیشینه خود یکی از نمایشگاههای معتبر در منطقه خاورمیانه است و امیدوارم این نمایشگاه در دوره هفدهم خود با وحدت رویه مشارکت کنندگان، فرصتی بالقوه برای ظهور فناوری های جدید، دستاوردها، ارائه محصولات با ارزش افزوده بالاتر و نیز مسیری برای معرفی و جذب سرمایه گذار و بازارهای جدید داخلی و خارجی در راستای تکمیل زنجیره ارزش صنایع تکمیلی و پتروشیمیایی باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *