قیمت مواد پتروشیمی و قیمت مواد اولیه پلاستیک

در صورتیکه تمرکز شما روی بازار پتروشیمی باشد، ما قیمت ها، اطلاعات و داده های مورد نیاز را در زمان مناسب ارائه می دهیم تا بتوانید برای اهداف مورد نظرتان تصمیمات دقیق و آگاهانه بگیرید. در این صفحه، قیمت انواع مواد اولیه پلی اتیلنی، پلی پروپیلن، ABS، پلی استایرن  با گریدهایی متفاوت مانند ۰۲۰، ۲۰۹، ۲۲B02، Z30S قابل مشاهده است.

خرید مواد اولیه از بورس کالا

انواع پلی‌اتیلن در پتروشیمی ارائه می شود، که مهمترین آنها عبارتند از: HDPE، LDPE و LLDPE. خواص انواع پلی اتیلن به ساختار، چگالی و بلورینگی آن بستگی دارد. بلورینگی به نوبه خود، به میزان انشعاب شاخه‌ها و وزن مولکولی وابسته است. هرچه وزن مولکولی کمتر باشد و زنجیره‌های پلیمری کمتر شاخه دار باشند، بلورینگی پلی‌اتیلن بیشتر می‌شود. میزان بلورینگی از ۳۵٪ (برای LD و LLD) تا ۷۰٪ (برای HD) متغیر است، ازینرو، هر کدام از انواع پلی اتیلن برای کاربردهای خاصی استفاده می شوند.  همچنین، پلی پروپیلن به دو دسته کلی هموپلمیر و کوپلیمر تقسیم بندی می شود که هر کدام دارای خواص متفاوت و برای مصارف مختلف کاربرد دارند.

در این بخش، انواع مواد اولیه پلیمری و گریدهای آنها دسته بندی شده و قیمت مواد اولیه از بورس کالا گرفته شده و بروزرسانی می شود.  لازم به ذکر است که این قیمت ها صرفا جهت اطلاع تولید کنندگان عزیز می باشد و شرکت آریا پلیمر هیچ یک از این مواد را جهت فروش موجود ندارد. شرکت آریا پلیمر تولید کننده انواع مستربچ های افزودنی، چسب های بین لایه ای و سازگارکننده های مالئیکه می باشد. برای آشنایی با محصولات شرکت ما که برای صنایع پلاستیکی مختلف کاربرد دارند و در جهت بهبود کیفیت محصولات پلاستیکی ارائه شده اند، اینجا را کلیک کنید.

دانلود اکسل دانلود CSV دانلود Json دانلود Text