قیمت مواد پتروشیمی و قیمت مواد اولیه پلاستیک

در صورتی که تمرکز شما روی بازار پتروشیمی باشد، ما قیمت‌ها، اطلاعات و داده‌های مورد نیاز را در زمان مناسب ارائه می دهیم تا بتوانید برای اهداف مورد نظرتان تصمیمات دقیق و آگاهانه بگیرید. در این صفحه، قیمت انواع مواد پتروشیمی و مواد اولیه پلی‌اتیلن، پلی‌پروپیلن، ABS، پلی‌استایرن با گریدهایی متفاوت مانند 020، 209، 22B02، Z30S قابل مشاهده است.

خرید مواد اولیه از بورس کالا

انواع پلی‌اتیلن در پتروشیمی ارائه می‌شود که مهم‌ترین آنها عبارتند از: HDPE ،LDPE و LLDPE. خواص انواع پلی‌اتیلن به ساختار، چگالی و بلورینگی آن بستگی دارد. بلورینگی به‌نوبه خود، به‌میزان انشعاب شاخه‌ها و وزن مولکولی وابسته است. هرچه وزن مولکولی کم‌تر باشد و زنجیره‌های پلیمری کمتر شاخه‌دار باشند، بلورینگی پلی‌اتیلن بیش‌تر می‌شود. میزان بلورینگی از ۳۵٪ (برای LD و LLD) تا 7۰٪ (برای HD) متغیر است. از این رو، هر کدام از انواع پلی‌اتیلن برای کاربردهای خاصی استفاده می‌شوند. همچنین، پلی‌پروپیلن به دو دسته کلی هوموپلمیر و کوپلیمر تقسیم‌بندی می‌شود که هر کدام دارای خواص متفاوت و برای مصارف مختلف کاربرد دارند.

جدول قیمت مواد پتروشیمی

در این بخش، انواع مواد اولیه پلیمری و گریدهای آنها دسته‌بندی شده و قیمت مواد اولیه از بورس کالا گرفته شده و بروزرسانی می‌شود. لازم به ذکر است که این قیمت‌ها صرفاً جهت اطلاع تولیدکنندگان عزیز می‌باشد و شرکت آریا پلیمر هیچ یک از این مواد را جهت فروش موجود ندارد. شرکت آریا پلیمر تولیدکننده انواع مستربچ‌های افزودنی، چسب‌های بین لایه‌ای و سازگارکننده‌های مالئیکه می‌باشد. برای آشنایی با محصولات شرکت ما که برای صنایع پلاستیکی مختلف کاربرد دارند و در جهت بهبود کیفیت محصولات پلاستیکی ارائه شده‌اند، اینجا را کلیک کنید.

دانلود اکسل دانلود CSV دانلود Json دانلود Text