پلاست اوراسیا

پلاست اوراسیا

حضور آریا پلیمر پیشگام در سی امین نمایشگاه پلاستیک و صنایع وابسته اوراسیا (پلاست اوراسیا)

نمایشگاه پلاستیک و صنایع وابسته اوراسیا، ترکیه (Plast Eurasia) از ۱۰ الی ۱۳ آذر ۱۴۰۰ در شهر استانبول کشور ترکیه برگزار می گردد.

نمایشگاه پلاستیک و صنایع وابسته اوراسیا، ترکیه (Plast Eurasia) بزرگترین نمایشگاه پلاستیک است که در منطقه اوراسیا برگزار می گردد.این نمایشگاه با همکاری  سازمان صنعت پلاستیک ترکیه برگزار می گردد و فرصتی برای تعامل تجاری با سایر شرکت ها و برندهای بین المللی است.دراین نمایشگاه معتبر جهانی ماشین آلات تولید پلاستیک، مواد شیمیایی و مواد خام، ماشین آلات و صنایع کمکی، تجهیزات گرما و کنترل، قالب، hyrdraulic و پنوماتیک، روش های بازیافت و… ارائه می گردد. این نمایشگاه فرصتی برای حضور در بازارهای بین المللی و به ویژه یافتن بازارهای وسیع در منطقه ارواسیا است و از این رو اهمیت زیادی دارد. کشف آخرین فناوری ها ،ثبت نام تجاری شما و شناساندن برند شما به جهان و جلسات b٢b ،توسعه استراتژی کسب و کار و مقایسه قیمت ها و محصولات از مزایای حضور در نمایشگاه پلاستیک ترکیه است.

نمایشگاه پلاستیک و صنایع وابسته اوراسیا / پلاست اوراسیا

نمایشگاه پلاستیک و صنایع وابسته اوراسیا / پلاست اوراسیا

شرکت دانش بنیان آریا پلیمر پیشگام تولید کننده سازگارکننده های مالئیکه، چسب های بین لایه ای و مستربچ های افزودنی شما را به بازدید از سی امین نمایشگاه پلاست اوراسیا دعوت می کند.
مکان: استانبول، نمایشگاه بین المللی TUYAP
سالن 8 غرفه 832
زمان: 10 الی 13 آذر ماه 1400
ساعت: 10 الی 18

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *