نمایشگاه صنعت برق

نمایشگاه صنعت برق

بیست و یکمین نمايشگاه بين المللي صنعت برق ايران

نمايشگاه بين المللي صنعت برق ايران به عنوان بزرگترين رخداد صنعتي و تجاري ايران در اين حوزه كه سالانه با حضور جمع كثيري از شركتهاي توانمند داخلي و خارجي در زمينه صنعت برق برپا مي گردد فرصت بسيار مغتنمي است تا شركتهاي فعال در اين صنعت دستاوردها و محصولات خود را در معرض بازديد دست اندركاران و متخصصان اين صنعت قرار دهند و با در نظر گرفتن روند تقاضاي بازارها و سمت و سوي رشد اين صنعت، فعاليتها و نوآوري هاي آتي خود را هدايت نمايند.

بیست و یکمین نمايشگاه بين المللي صنعت برق ايران

بیست و یکمین نمايشگاه بين المللي صنعت برق ايران

لذا به اطلاع كليه علاقمندان و فعالان در اين صنعت مهم و كليدي مي رساند بیست و یکمین دوره اين نمايشگاه بين المللي در ۷ الی ۱۰ آبان ماه ۱۴۰۰ در محل دائمي نمايشگاه بين المللي تهران برگزار خواهد شد.
در اين راستا ستاد برگزاري قصد دارد با رويكردي متفاوت خدمات ويژه اي را جهت هرچه بهتر معرفي كردن شركت كنندگان در اين نمايشگاه ارائه نمايد.
با اين اميد كه برگزاري اين رويداد بزرگ با مشاركت كليه دست اندركاران اين صنعت، گامي رو به جلو در راستاي اعتلا و انعكاس هر چه بيشتر توانمنديهاي اين صنعت در ايران و جهان باشد.

آریا پلیمر پیشگام تولید کننده سازگارکننده های مالئیکه مخصوص تولید کامپاندهای HFFR (تاخیر انداز شعله) در خدمت تولید کنندگان سیم و کابل های مقاوم در برابر آتش می باشد.

 

منبع: سایت نمایشگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *