چهاردهمین نمایشگاه بین المللی ایران پلاست

چهاردهمین نمایشگاه بین المللی ایران پلاست

آغاز پیش ثبت نام ایران پلاست چهاردهم

مدیر چهاردهمین نمایشگاه بین المللی ایران پلاست از پیش ثبت نام این رویداد مهم صنعت پتروشیمی از تاریخ 25 شهریور خبر داد و گفت : نمایشگاه بین المللی ایران پلاست به عنوان مهم ترین رویداد بین المللی صنعت پتروشیمی با رعایت پروتکل های بهداشتی و استانداردهای خاص که متعاقبا اعلام خواهد شد از 24 تا 27 آبان در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار می شود.

مدیر چهاردهمین نمایشگاه بین المللی ایران پلاست

مدیر چهاردهمین نمایشگاه بین المللی ایران پلاست

به نقل از نیپنا، ایوب بنوی با بیان اینکه با توجه به شرایط همه گیری ویروس کووید 19 در کشور ، چهاردهمین دوره ایران پلاست بسیار هدفمندتر و تخصصی تر از دوره های گذشته و در راستای اجرای پروتکل های بهداشتی و رضایتمندی ذی نفعان این نمایشگاه برگزار می شود اظهار کرد: علاقه مندان به حضور و مشارکت در این نمایشگاه می توانند از طریق آدرس iranplast.ir در این نمایشگاه پیش ثبت نام کنند.

به گفته ایوب بنوی، چهاردهمین نمایشگاه ایران پلاست در مقطعی که صنعت پتروشیمی در مسیر جهش دوم و تحقق ظرفیت صد میلیون تن تا سال 1400 قرار دارد، می تواند مسیر را برای جلب توجه بیشتر به ملزومات توسعه بازارهای داخلی محصولات پتروشیمی و رونق گرفتن صنایع تکمیلی و تکمیل زنجیره ارزش در صنعت پتروشیمی هموارتر سازد.

نمایشگاه ایران پلاست با شعار کسب و کار جهانی در چهار گروه مواد اولیه، ماشین آلات، کالای ساخته و نیمه ساخته و خدمات فنی و مهندسی برگزار می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *