مستربچ های لیزکننده و آنتی بلاک

مستربچ های لیزکننده که با نام‌ مستربچ اسلیپ (Slip) نیز شناخته می‌شوند، برای کاهش مقاومت فیلم به لیز خوردن روی خود یا بخش‌های دیگر، استفاده می‌شوند. سطوح پلیمری اغلب اصطکاک بالایی دارند که منجر به بروز مشکلاتی در حین مراحل تولید و در فرایندهای پیچاندن رول فیلم‌ها، تولید کیسه، عملیات بسته‌بندی، رهایش قالب می‌شود. استفاده از مستربچ اسلیپ باعث صیقلی شدن، افزایش کیفیت سطح فیلم، کاهش ضایعات، کاهش استهلاک ماشین آلات، کاهش چسبندگی سطوح فیلم به هم و تسهیل در فرایند تولید می‌شود. این مستربچ‌ها در محصولات PE ، PP ، PET، فيلم هاي نازک، فیلم های معمولی و ضخیم، فیلم های کشاورزی و پلی الفین ها کاربرد دارند.

مستربچ لیزکننده و آنتی بلاک

چگونگی عملکرد لیز کننده

عملکرد مستربچ لیزکننده و آنتی بلاک از طریق مهاجرت به سطح می‌باشد. هنگامی که پلیمر خنک می‌شود، یک لایه‌ی روان کننده جامد روی سطح تشکیل می‌شود که اصطکاک یا چسبندگی بین سطوح پلیمری و پلیمر با مواد دیگر را کاهش می‌دهد.

مستربچ های لیز کننده برای کاربردهای مختلف (نایلون، سلفون و ...)

مستربچ های لیز کننده برای کاربردهای مختلف (نایلون، سلفون و …)

لیزکننده‌های شرکت آریا پلیمر که در مقادیر اندک نیز کارایی بالایی دارند، افزودنی های مقرون به صرفه برای مشکلات مربوط به اصطکاک در کاربرد تولید فیلم، تبدیل و رهایش دریچه می‌باشند. این محصولات بسته به ملزومات کاربرد مورد نظر، سطوح متفاوتی از کارایی لیزکنندگی را در ایجاد لیزکنندگی ابتدایی و نیز در ویژگی‌های لغزش نهایی ارائه می‌دهند. در قالب‌گیری تزریقی محصولات Aria Add به‌سرعت به اینترفیس پلیمر/ قالب مهاجرت کرده که باعث رهایش قالب سریع‌تر و یکنواخت‌تر می‌شوند. با استفاده از آن‌ها نیاز به اسپری‌های رهایش قالب، حذف و سطح نهایی بهتر می‌شود و اثر Pin Marking کمتری ایجاد می‌شود.

مستربچ لیز کننده مخصوص فیلم های BOPP

مستربچ لیز کننده مخصوص فیلم های BOPP

 

مستربچ‌های لیزکننده و آنتی بلاک شرکت آریا پلیمر پیشگام

 

Aria Add 2124: آنتی بلاک

Aria Add 2125: لیزکننده کننده و آنتی بلاک نایلون

Aria Add 2126: لیزکننده تند، مخصوص نایلون کشاورزی

Aria Add 2136: لیزکننده تند و آنتی بلاک نایلون

Aria Add Mix 2126: لیزکننده تند و آنتی بلاک نایلون

Aria Add 2226: لیزکننده PP مخصوص سلفون نازک

Aria Add 2227: لیزکننده PP مخصوص سلفون ضخیم

Aria Add 2236: لیزکننده مخصوص فیلم BOPP

 

لطفاً برای اطلاعات بیشتر درباره مستربچ‌های لیزکننده شرکت آریا پلیمر با کارشناسان فروش ما تماس بگیرید. ما از تأمین نیازهای شما بسیار خشنود خواهیم بود.