معارفه مدیر عامل جدید شرکت دانش بنیان آریا پلیمر پیشگام

ضمن قدردانی و ارج نهادن به خدمات ارزنده و تدابیر سازنده جناب آقای محمد علی آبادی فراهانی، هیئت مدیره شرکت آریا پلیمر پیشگام بدین وسیله انتصاب شایسته جناب آقای دکتر سید حامد افتخار زاده به عنوان مدیر عامل جدید این شرکت دانش بنیان را تبریک عرض نموده و موفقیت و سربلندی روز افزون برای ایشان از درگاه خداوند متعال خواهان است. در حکم ایشان اشاره گردید امید است با همت، درایت و پشتکار با استفاده از روش‌های مدیریتی به روز و خلاقانه بوسیله بهبود فرآیندها در افزایش کیفیت محصولات و خدمات شرکت موفق باشید.

انتصاب شایسته جناب آقای دکتر سید حامد افتخار زاده به عنوان مدیر عامل جدید شرکت دانش بنیان آریا پلیمر پیشگام

مراسم معارفه جناب آقای دکتر سید حامد افتخار زاده به عنوان مدیر عامل جدید شرکت دانش بنیان آریا پلیمر پیشگام۱

 

انتصاب شایسته جناب آقای دکتر سید حامد افتخار زاده به عنوان مدیر عامل جدید شرکت دانش بنیان آریا پلیمر پیشگام

مراسم معارفه جناب آقای دکتر سید حامد افتخار زاده به عنوان مدیر عامل جدید شرکت دانش بنیان آریا پلیمر پیشگام۲

لازم بذکر است شرکت آریا پلیمر پیشگام در سال ۱۳۸۷ تاسیس و کار خود را به عنوان یک شرکت دانش بنیان در شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان آغاز کرد؛ ماموریت این شرکت تولید محصولات پلیمری با کیفیت بالا از طریق استفاده از فناوری های نوین و پیشرفته در راستای ارتقاء محصول نهایی مشتریان می باشد.

آریا پلیمر پیشگام به عنوان یک شرکت خلاق، پویا و در حال رشد و شکوفایی در صدد به کار گیری فناوری های نوین در صنعت پلیمر می باشد. جهت دستیابی به این هدف ، این شرکت اقدام به تولید نمونه های گوناگون سازگارکننده های مالئیکه، چسب های بین لایه ای، مستربچ های افزودنی، نانو افزودنی ها و نیز استقرار یک نظام مشاوره ی کارآمد و حرفه ای نموده است.. به عبارت دیگر، آریا پلیمر پیشگام همواره همراه صاحبان صنایع و مشتریان است تا بوسیله ی استفاده از محصولات باکیفیت آریا پلیمر و نیز مشاوره های تخصصی این مجموعه بهترین و با کیفیت ترین محصول نهایی را تولید نمایند.

محصولات تولیدی آریا پلیمر پیشگام حجم گسترده ای از صنایع مرتبط با پلیمر نظیر صنعت پلاستیک، کامپاند، بسته بندی، خودروسازی، لوله و اتصالات و ده ها صنعت دیگر را پوشش می دهد.

استقرار نظام های بین المللی نظیر ISO 9001 و CE در آریا پلیمر، ضامن کیفیت و اعتماد این شرکت می باشد، اما آن چیز که آریا پلیمر را متمایز می سازد آزمایشگاه مجهز داخلی واحد تحقیق و توسعه، مهندسین نخبه، کارکنان باتجربه و ورای این ها، ارزش های فنی نهادینه شده در این شرکت می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *