مستربچ های لیزکننده و آنتی بلاک

مستربچ لیزکننده که با نام‌های لیز کننده و یا مستربچ اسلیپ (Slip) نیز شناخته می‌شوند، برای کاهش مقاومت فیلم به لیز خوردن روی خود یا بخش‌هایی از تجهیزات تبدیل استفاده می‌شوند. سطوح پلیمری اغلب اصطکاک  بالایی نشان می‌دهند که منجر به بروز مشکلاتی در حین مراحل تولید و استفاده در فرایندهای پیچاندن رول فیلم‌ها، تولید کیسه، عملیات بسته‌بندی، رهایش قالب می‌شود. استفاده از مستربچ اسلیپ باعث صیقلی شدن، افزایش کیفیت سطح فیلم، کاهش ضایعات کاهش استهلاک ماشین آلات ، کاهش چسبندگی سطوح فیلم به هم و تسهیل در فرایند تولید می‌شود. این مستربچ‌ها در محصولات PE ، PP ، PET، فیلم های نازک، فیلم های معمولی و ضخیم، فیلم های کشاورزی و پلی الفین ها کاربرد دارند.

مستربچ لیزکننده و آنتی بلاک

چگونگی عملکرد لیز کننده

عملکرد مستربچ لیزکننده و آنتی بلاک از طریق مهاجرت به سطح می‌باشد. هنگامی که پلیمر خنک می‌شود، یک لایه‌ی روان کننده جامد روی سطح تشکیل می‌شود که اصطکاک یا چسبندگی بین سطوح پلیمری و پلیمر با مواد دیگر را کاهش می‌دهد.

مستربچ های لیز کننده برای کاربردهای مختلف (نایلون، سلفون و ...)

مستربچ های لیز کننده برای کاربردهای مختلف (نایلون، سلفون و …)

لیزکننده‌های شرکت آریا پلیمر که در مقادیر کم کارایی بالایی دارند، یک افزودنی مقرون به صرفه برای محدودیت‌های مربوط به اصطکاک در کاربردهای تولید فیلم، تبدیل و رهایش دریچه می‌باشند. این محصولات بسته به ملزومات کاربرد مورد نظر، سطوح متفاوتی از کارایی لیزکنندگی را در ایجاد لیزکنندگی ابتدایی و نیز در ویژگی‌های لغزش نهایی ارائه می‌دهند. در قالب‌گیری تزریقی محصولات Aria Add به‌سرعت به اینترفیس پلیمر/ قالب مهاجرت می‌کنند که باعث رهایش قالب سریع‌تر و یکنواخت‌تر می‌شود. با استفاده از آن‌ها نیاز به اسپری‌های رهایش قالب حذف و سطح نهایی بهتر می‌شود و اثر Pin Marking کمتری ایجاد می‌شود.

مستربچ لیز کننده مخصوص فیلم های BOPP

مستربچ لیز کننده مخصوص فیلم های BOPP

 

 

مستربچ‌های لیزکننده و آنتی بلاک شرکت آریا پلیمر پیشگام

 

Aria Add 2124: آنتی بلاک

Aria Add 2125: لیزکننده کند و آنتی بلاک نایلون

Aria Add 2126: لیزکننده تند، مخصوص نایلون کشاورزی

Aria Add 2136: لیزکننده تند و آنتی بلاک نایلون

Aria Add Mix2126: لیزکننده تند و آنتی بلاک نایلون

Aria Add 2226: لیزکننده PP مخصوص سلفون نازک

Aria Add 2227: لیزکننده PP مخصوص سلفون ضخیم

Aria Add 2236: لیزکننده مخصوص فیلم BOPP

 

لطفاً برای اطلاعات بیشتر درباره مستربچ‌های لیزکننده شرکت آریا پلیمر با کارشناسان فروش ما تماس بگیرید. ما از تأمین نیازهای شما بسیار خشنود خواهیم بود.