مستربچ سفید (White Masterbatch)

    مستربچ‌ سفید یا مستربچ شیری یا تیتان به مستربچ‌های حاوی TiO2 گفته می‌شود. این مستربچ­‌ها حاوی درصد بالایی از تیتان هستند که در بستر پلیمری پراکنده شده‌­اند. تیتانیوم دی‌اکسید (TiO2) یک ماده بسیار پرکاربرد در صنایع مختلف است که یکی از مهم‌ترین کاربردهای آن استفاده به‌عنوان رنگ‌دانه (پیگمنت) سفید است. گرچه دیگر کاربردهای TiO2 نیز توسعه شگرفی یافته است، استفاده به‌عنوان رنگ‌دانه، هم‌چنان به‌عنوان مهم‌ترین کاربرد آن شناخته می‌شود. استفاده از این ماده به‌عنوان پیگمنت باعث پراکندگی مناسب نور مرئی می‌شود و در نتیجه هنگامی که در یک محصول پلاستیکی استفاده می‌شود، سفیدی، روشنایی و کدورت خاصی ایجاد می‌کند. تیتانیوم دی‌اکسید از نظر شیمیایی خنثی، در پلیمرها نامحلول و در سخت‌ترین شرایط فرآوری، پایدار در برابر حرارت است. هم‌چنین، TiO2 می‌تواند جاذب نور فرابنفش باشد که در نتیجه پلیمر را در برابر تخریب نور UV محافظت می‌کند. 

مستربچ سفید   مستربچ سفید یا مستربچ شیری

    مستربچ سفید شرکت آریا پلیمر پیشگام یک مستربچ بر پایه پلی‌اتیلن است که با گرید با کیفیت تیتانیوم دی‌اکسید و با TiO2 در اندازه میکرونیزه تولید شده است. این مستربچ با پراکندگی بالای TiO2 در محصولات پلاستیکی، باعث ایجاد رنگ سفید با کیفیت بالا می‌شود.

از مزایای این مستربچ می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

    پراکندگی بالا

    سهولت و راحتی در ادغام با پلیمر

    افزایش مقاومت حرارتی

    مناسب برای تولید با سرعت بالا

    استفاده در تولید انواع فیلم­‌ها

    کاربرد در محصولات تولیدی با قالب‌گیری تزریقی و دمشی

    سفیدی بهینه، براقیت مناسب و بدون ایجاد زبری در محصول نهایی

کاربرد مستربچ سفید در صنایع پلیمری

در بسته‌بندی: تولیدکنندگان استفاده زیادی از مستربچ سفید در انواع بسته‌بندی‌ها مانند غذایی، آرایشی، مواد شوینده و صنایع مرتبط دارند.

مستربچ سفید در صنعت بسته بندی مستربچ سفید در صنعت بسته‌بندی

در ظروف پلیمری: در بسیاری از ظروف پلاستیکی استفاده از مستربچ سفید جهت سفید کردن و زیبایی ظروف استفاده می­‌شود.

مستربچ سفید در صنعت ظروف پلیمریمستربچ سفید در صنعت ظروف پلیمری

در لوازم خانگی: بسیاری از مردم ترجیح می­‌دهند به‌دلیل جذابیت و دکوراسیون زیبا، از لوازم خانگی و به‌ویژه لوازم آشپزخانه سفید رنگ استفاده کنند.

مستربچ سفید در صنعت لوازم خانگیمستربچ سفید در صنعت لوازم خانگی

مستربچ سفید (White Masterbatch) شرکت آریا پلیمر پیشگام

    Aria Add 2110: مستربچ سفید پایه PE

    Aria Add 2111: مستربچ سفید پایه PE

 

     لطفاً برای خرید و کسب اطلاعات بیش‌تر در مورد مستربچ سفید تولیدی شرکت آریا پلیمر پیشگام، با کارشناسان فروش ما تماس بگیرید. ما از تأمین نیازهای شما بسیار خشنود خواهیم شد.