مستربچ‌ براق‌کننده یا روشن‌کننده نوری (Optical-Brightener)

    مستربچ براق‌کننده یا روشن‌کننده ‌نوری با نام‌های دیگری چون مواد سفیدکننده پلیمر، اپتیکال برایتنر و عوامل سفیدکننده فلئورسنت نیز شناخته می‌شود. این مستربچ از طریق یک مکانیسم فلئورسنتی کار می‌کند که نور را در طیف UV جذب و در ناحیه آبی طیف مرئی منتشر می‌کند که در نتیجه باعث ایجاد ظاهری روشن‌تر و تازه‌تر می‌شود.

مستربچ براق‌کننده

    امروزه پلیمرها به‌طور گسترده برای کاربردهای مختلفی مانند تولید فیلم، الیاف، قطعات تزریقی و سایر محصولات مورد استفاده قرار می‌گیرند؛ اما با گذشت زمان، پلیمرها در اثر جذب UV یا نور مرئی خورشید از بین می‌روند و محصولات تخریب‌شده نور آبی را جذب کرده و باعث زرد شدن قطعات پلیمری می‌شوند. مستربچ‌ براق‌کننده یا روشن‌کننده نوری به‌منظور پوشاندن زردی طبیعی پلاستیک‌ها، سفیدتر شدن محصولات پلیمری، پوشش‌دهی بالاتر مستربچ سفید (ته رنگ مایل به آبی)، بهبود رنگ اولیه و درخشندگی قطعات رنگ‌شده به‌کار می‌‍‌‌رود. این مستربچ فرآیند تغییر ظاهر پلیمر را به‌تعویق انداخته و زردی سطح پلیمر را از بین می‌برد. مستربچ‌ روشن‌کننده نوری همچنین در تولید محصولات پلیمری از مواد بازیافتی باعث بهبود رنگ اجزای تولید شده می‌شود.

مستربچ براق‌کنندهمستربچ براق‌کننده

    مستربچ‌ براق‌کننده آریا پلیمر برای کاربردهای متنوع از جمله تولید فیلم، الیاف، ورق‌ها، گرانول‌های بازیافتی و سایر محصولات پلیمری بر پایه پلیمرهای پلی‌اولفین طراحی شده‌اند. این مستربچ‌ها با دیگر محصولات مانند افزودنی‌های آنتی-یووی، کمک فرآیند، لیز و آنتی بلاک تداخل مخربی ایجاد نمی‌کنند.

مستربچ براق‌کننده یا روشن‌کننده نوری (Optical Brightener) شرکت آریاپلیمر پیشگام

Aria Add 2161: مستربچ براق‌کننده یا روشن‌کننده نوری (OB)

Aria Add 2162: مستربچ براق‌کننده یا روشن‌کننده نوری (OB) (کد اقتصادی)

 

    لطفاً برای خرید و کب اطلاعات بیش‌تر درباره مستربچ‌های لیزکننده شرکت آریا پلیمر، با کارشناسان فروش ما تماس بگیرید. ما از تأمین نیازهای شما بسیار خشنود خواهیم بود.