مستربچ آنتی استاتیک

    مستربچ آنتی استاتیک (ضد الکتریسیته ساکن) باعث جلوگیری از تجمع الکتریسیته ساکن، بهبود خاصیت چاپ‌پذیری، عدم جذب گرد و غبار و دوده در محصولات پلاستیکی می‌شوند. مواد پلاستیکی عایق‌های خوبی هستند و به این دلیل می‌توانند از تجمع بارهای استاتیک زیاد، جلوگیری کنند. الکتریسیته ساکن با عبور فیلم روی رول‌کننده‌ها، با عبور هوای خنک‌کننده پرسرعت از روی سطوح یا با برخورد اتفاقی بین قطعات پلاستیکی در طی حمل و نقل و یا انبارش ایجاد می‌شود.

    تجمع بارهای استاتیک می‌تواند منجر به ایجاد مشکلات فزاینده‌ای در طی حمل و نقل، انبارش و بسته‌بندی و مشکلاتی مانند آلودگی گرد و غبار (که هم ظاهر و هم عمل‌کرد محصول نهایی را تحت تأثیر قرار می‌دهند)، ریسک شوک‌های الکتریکی به کارگران در حال کار با ماشین‌ آلات، ریسک تخلیه الکتریکی که باعث آتش سوزی و یا انفجار می‌شود، بشود. در نتیجه استفاده از مواد افزودنی آنتی استاتیک در تولید محصولات پلاستیکی امری ضروری است. افزودنی‌های آنتی استاتیک در محصولات PE ،PP، فيلم‌های نازک، فیلم‌های معمولی و ضخیم، فیلم‌های کشاورزی، گونی و جامبو و کارتن پلاست، پلی‌الفین‌ها، برای قطعات تزریقی و بادی پلی‌اتیلن و پلی‌پروپیلن و برای قطعات تزریقی پلی‌استایرن کاربرد دارند.

مستربچ آنتی استاتیک

    عوامل آنتی‌استاتیک در طی فرآیند اکستروژن به پلیمر افزوده می‌شوند، سپس به سطح مهاجرت می‌کنند و با رطوبت جو واکنش می‌دهند که باعث کاهش مقاومت شده و بنابراین دانسیته‌های تخلیه الکتریسیته بالا را از بین می‌برند و اثر آنتی استاتیکی طولانی مدت را به قطعه پلاستیکی می‌دهند.

مستربچ آنتی استاتیکشماتیک عمل‌کرد آنتی استایک هنگام افزودن به پلی‌اتیلن/ پلی‌پروپیلن

 

مستربچ آنتی استاتیک آریا پلیمر پیشگام

Aria Add 2115: مستربچ آنتی استاتیک

 

لطفاً برای خرید و کسب اطلاعات بیش‌تر درباره مستربچ‌های آنتی استاتیک شرکت آریا پلیمر با کارشناسان فروش ما تماس بگیرید. ما از تأمین نیازهای شما بسیار خشنود خواهیم بود.