مستربچ آنتی‌ اکسیدانت

مستربچ آنتی اکسیدانت ، یکی از مهم‌ترین افزودنی‌های صنعت پلاستیک هستند که در فرایندهای تولیدی استفاده می‌شوند. پلاستیک‌ها معمولاً تحت تأثیر نور، اکسیژن و حرارت به سرعت دچار پیرشدگی می‌شوند که منجر به تغییرات زیر می‌شود؛ افت استحکام، سفتی، و انعطاف پذیری، تغییر رنگ، خراشیده شدن و کاهش شفافیت. افزودنی‌های آنتی اکسیدانت در تولید محصولات پلیمری از جمله فیلم های نازک، فیلم های معمولی و زخیم، فیلم های کشاورزی، گونی و جامبو و کارتن پلاست، فوم، الیاف، محصولات تزریقی PP و لوله های PP، پلی‌الفین ها، تولید لوله و پروفیل و فیلم و قطعات تزریقی و بادی قابل استفاده هستند. فرایندهای تولید پلاستیک‌ها همواره ترکیبی از برش، اکسیژن و حرارت بالاست که باعث تخریب اکسیداسیون حرارتی پلیمرها می‌شود. استفاده از مستربچ‌ آنتی اکسیدانت باعث پایدار سازی پلیمر در برابر عوامل اکسایش در فرآیند تولید، جلوگیری از تخریب و اکسید شدن پلیمر در دمای فرایند بالا، بالا رفتن مقاومت محیطی پلیمر، بهبود خواص مواد بازیافتی می‌گردد.

آنتی‌اکسیدانت‌ها در دو حالت مختلف مورد نیاز هستند.  یکی از این حالت ها، زمانی است که دمای پلیمر ما حین فرآیند به بالاتر از دمای ذوب خود می رسد و حالت بعدی زمانی است که پلیمر تحت شرایط جوی و اکسیژن و حرارت محیطی قرار می گیرد. در صورتی که در این حالت ها از مستربچ آنتی اکسیدانت استفاده نگردد، پلیمر ما دچار تخریب و افت خواص می گردد. در همین راستا محصولات آریاپلیمر امکان توقف تخریب پلیمر در هر دو حالت بالا را دارا می باشند.

 

مستربچ آنتی‌ اکسیدانت

 

مستربچ‌ های آنتی‌اکسیدانت آریاپلیمر

 

Aria Add 2130: مستربچ آنتی‌ اکسیدانت PE

Aria Add 2431: مستربچ آنتی‌ اکسیدانت PP

 

لطفاً برای اطلاعات بیشتر درباره مستربچ‌های آنتی اکسیدانت شرکت آریا پلیمر با کارشناسان فروش ما تماس بگیرید. ما از تأمین نیازهای شما بسیار خشنود خواهیم بود.