افزودنی پودری افزایش دهنده مقاومت به ضربه محصولات PVC و UPVC

محصولات بر پایه پلیمر PVC دارای مزایا و کاربرد فراوان در صنعت پلاستیک هستند. با این وجود این ماده نیز مانند بسیاری از پلاستیک‌ها دارای رفتار شکننده است که حساسیت این رفتار در دماهای پایین و یا داشتن ترک تشدید می‌یابد. در نتیجه این مواد نیاز به راهکاری جهت بهبود مقاومت ضربه دارند.

در صنعت پلاستیک افزودنی‌های مختلفی به عنوان بهبود دهنده ضربه به منظور افزایش چقرمگی یا انعطاف‌پذیری برای این ماده وجود دارد. موادی نظیر CPE و اکریلیک‌ها به عنوان افزودنی‌های معمول برای محصولات PVC استفاده می‌شود.

با این وجود شرکت آریا پلیمر این محصول را به عنوان بهبود دهنده فرآیند و افزایش دهنده مقاومت به ضربه ( ایمپکت مدیفایر PVC ) برای محصولات PVC و UPVC به گونه‌ای طراحی کرده است که علاوه بر بهبود استحکام ضربه، افتی در سایر خواص مشاهده نمی‌شود و در شرایط بهینه، تعادلی بین خواص مکانیکی و رفتار فرایندی بدون افزایش شدید در قیمت ایجاد می‌نماید.

این ماده قابلیت استفاده در محصولات لوله، اتصالات و پروفایل PVC و … را دارد. افزایش استحکام ضربه، امکان پخش بهتر پرکننده، بهبود فرایند و کمک به ایجاد سطحی صاف و یکنواخت در محصولات PVC از مزایای این ماده است. لازم به ذکر است در محصولات PVC بکارگیری این محصول می‌تواند افزایش میزان پرکننده کربنات کلسیم را به همراه داشته باشد.

 

 ایمپکت مدیفایر PVC یا افزودنی پودری افزایش دهنده مقاومت به ضربه محصولات PVC و UPVC

 

Aria Add 1213: افزودنی پودری افزایش دهنده مقاومت به ضربه محصولات PVC و UPVC

 

لطفاً برای اطلاعات بیشتر درباره افزودنی پودری افزایش دهنده مقاومت به ضربه محصولات PVC و UPVC شرکت آریا پلیمر با کارشناسان فروش ما تماس بگیرید. ما از تأمین نیازهای شما بسیار خشنود خواهیم بود.