مستربچ‌های افزودنی

مستربچ های افزودنی موادی هستند که از یک یا چند ماده افزودنی و یک پایه پلیمری تشکیل شده اند ­و جهت بهبود خواص پلیمرها، حل مشکلات فرآیندی و به وجود آوردن خاصیتی ویژه در پلیمرها استفاده می‌شوند.

ساختار فیزیکی و مکانیکی پلیمرها ممکن است در طول فرآیند تولید و یا در زمان استفاده به دلیل گرما، رطوبت، اشعه UV خورشید، ضربه و مواد شیمیایی تغییر کند. پلیمرها را می توان در برابر این تغییرات، با اضافه کردن و خرید مستربچ های افزودنی مقاوم کرد. علاوه بر پایداری، مستربچ های افزودنی باعث بهبود در رنگ، شفافیت، زیبایی و کاهش هزینه های محصول می شوند. در این راستا، شرکت آریا پلیمر پیشگام طیف گسترده و متنوعی از مستربچ های افزودنی را تولید کرده و راه حل هایی را در پاسخ به نیازهای خاص مشتریان ارائه می دهد.

خرید مستربچ افزودنی

فهرست زیر به مشتریان کمک می­ کند تا مستربچ افزودنی مناسب را برای برآورده کردن نیازهای خود انتخاب کنند. برای جزئیات بیشتر در مورد خرید مستربچ افزودنی، با بخش فروش ما تماس حاصل فرمایید.

مستربچ‌های لیزکننده نایلون و نایلکس و سلفون، روشن کننده نوری نایلون و نایلکس (Optical Brightner)، مستربچ آنتی اکسیدانت، مستربچ پایدار کننده نوری (UV Stabilizer) ، بهبود دهنده‌های مقاومت به ضربه پلی اتیلن و پلی پروپیلن، مستربچ ضد شرینک و اعوجاج و … محصولات این خانواده می‌باشند.