مستربچ‌های افزودنی

    مستربچ‌های افزودنی موادی هستند که از یک یا چند ماده افزودنی و یک پایه پلیمری تشکیل شده‌اند ­و جهت بهبود خواص پلیمرها، حل مشکلات فرآیندی و به‌وجود آوردن خاصیتی ویژه در پلیمرها استفاده می‌شوند.

    ساختار فیزیکی و مکانیکی پلیمرها ممکن است در طول فرآیند تولید و یا در زمان استفاده به‌دلیل گرما، رطوبت، اشعه UV خورشید، ضربه و مواد شیمیایی تغییر کند. پلیمرها را می‌توان در برابر این تغییرات، با اضافه کردن و خرید مستربچ‌های افزودنی مقاوم کرد. علاوه بر پایداری، مستربچ‌های افزودنی باعث بهبود در رنگ، شفافیت، زیبایی و کاهش هزینه‌های محصول می‌شوند. در این راستا، شرکت آریا پلیمر پیشگام طیف گسترده و متنوعی از مستربچ‌های افزودنی را تولید کرده و راه حل‌هایی را در پاسخ به نیازهای خاص مشتریان ارائه می‌دهد.

خرید مستربچ افزودنی

    فهرست زیر به مشتریان کمک می­‌کند تا مستربچ افزودنی مناسب را برای برآورده کردن نیازهای خود انتخاب کنند.

مستربچ‌های لیزکننده نایلون و نایلکس و سلفون، روشن‌کننده نوری نایلون و نایلکس (Optical Brightner)، مستربچ آنتی اکسیدانت، مستربچ پایدارکننده نوری (UV Stabilizer)، بهبوددهنده‌های مقاومت به ضربه پلی‌اتیلن و پلی‌پروپیلن، مستربچ ضد شرینک و اعوجاج و … محصولات این خانواده هستند.

   خرید مستربچ

    برای خرید مستربچ، اطلاع از آخرین قیمت انواع مستربچ‌های افزودنی و کسب جزئیات بیشتر در مورد خرید این محصولات، با بخش فروش ما تماس حاصل فرمایید.

    همکاران ما از تأمین نیازهای شما بسیار خشنود خواهند بود.