بازدید آقای دکتر غلامی وزیر علوم از دستاورد های آریا پلیمر پیشگام

جناب آقای دکتر غلامی وزیر محترم علوم و تحقیقات و فناوری در خلال بازدید از شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان، از دستاوردهای شرکت آریا پلیمر پییشگام بازدید کردند. در این بازدید آقای علی آبادی مدیرعامل آریا پلیمر پیشگام ایشان را با دستاوردهای این شرکت در صنعت پلیمر و در حوزه فناوری نانو، و همچنین سازگار کننده های پلی الفینی آشنا کردند.
در ادامه وزیر علوم در جمع خبرنگاران گفت: تلاش می‌کنم تا با کمک رئیس شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان و به منظور حمایت از شرکت‌های دانش بنیان مستقر در پارک‌های علم و فناوری کشور، کاهش واردات نمونه‌های خارجی محصولات دانش بنیان را پیگیری کنم.

به گزارش روابط عمومی شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان، دکتر منصور غلامی در پاسخ به این سوال که آیا توافقی با دولت برای جلوگیری یا کاهش واردات نمونه‌های مشابه خارجی محصولات دانش‌بنیان کشورمان در راستای حمایت از شرکت‌های نوپا شده است یا خیر؟، گفت: شاید هنوز به آن صورت این کار انجام نشده و بنده در مدت کمی که در مسئولیت وزارت علوم قرار گرفتم فرصت آن را پیدا نکردم اما بدون شک این موضوع را در هماهنگی با سایر وزارتخانه‌ها، پیگیری می‌کنم.

وی با اشاره به بازدید خود از چند شرکت دانش‌بنیان مستقر در شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان افزود: این شرکت‌ها نیز خواهان هماهنگی با سایر وزارتخانه‌ها برای ادامه کار خود و جلوگیری از تضعیف کارشان بودند که قول مساعد به آن‌ها دادم، تا این موضوع را با کمک رئیس شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان پیگیری کنم.

غلامی با تاکید بر اینکه پارک‌های علم و فناوری و مراکز رشد، جایگاه خود را در کشور پیدا کرده‌اند، گفت: این مراکز در حال توسعه و تقویت هستند و شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان از نمونه‌های موفق است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دوازده + چهار =