مستربچ های آنتی استاتیک

مستربچ آنتی استایک (ضد الکتریسیته ساکن) باعث جلوگیری از تجمع الکتریسیته ساکن، بهبود خاصیت چاپ پذیری ، عدم جذب گرد و غبار و دوده در محصولات پلاستیکی می‌شوند. مواد پلاستیکی عایق‌های خوبی هستند و به این دلیل می‌توانند از تجمع بارهای استاتیک زیاد، جلوگیری کنند. الکتریسیته ساکن با عبور فیلم روی رول‌کننده‌ها، با عبور هوای خنک کننده پرسرعت از روی سطوح، یا با برخورد اتفاقی بین قطعات پلاستیکی در طی حمل و نقل و یا انبارش ایجاد می‌شود.

تجمع بارهای استاتیک می‌تواند منجر به مشکلات فرایندی زیر شود؛ مشکلات فزاینده در طی حمل و نقل، انبارش و بسته‌بندی، آلودگی گردوغبار(که هم ظاهر و هم عملکرد محصول نهایی را تحت تأثیر قرار می‌دهند)، ریسک شوک‌های الکتریکی به کارگران در حال کار با ماشین‌آلات، ریسک تخلیه الکتریکی که باعث آتش سوزی و یا انفجار می‌شود. درنتیجه استفاده از مواد افزودنی آنتی استاتیک در تولید محصولات پلاستیکی امری ضروری است. افزودنی های آنتی استاتیک در محصولات PE ،  PP، فیلم های نازک، فیلم های معمولی و ضخیم، فیلم های کشاورزی، گونی و جامبو و کارتن پلاست، پلی الفین ها، برای قطعات تزریقی و بادی پلی اتیلن و پلی پروپیلن و  برای قطعات تزریقی پلی استایرن کاربرد دارند.

عوامل آنتی‌استاتیک در طی فرایند اکستروژن به پلیمر افزوده می‌شوند. سپس به سطح مهاجرت می‌کنند و با رطوبت جو واکنش می‌دهند که باعث کاهش مقاومت شده و بنابراین دانسیته‌های تخلیه الکتریسیته بالا را از بین می‌برند و اثر آنتی استاتیکی طولانی مدت را به قطعه پلاستیکی می‌دهند.

شماتیک عملکرد آنتی استایک هنگام افزودن به پلی اتیلن/ پلی پروپیلن

مستربچ‌های آنتی استاتیک آریا پلیمر پیشگام

مستربچ آنتی استاتیک شرکت آریا پلیمر  باعث جلوگیری از تجمع الکتریسیته ساکن، عدم جذب گردو غبار و بهبود چاپ پذیری محصولات پلاستیکی شما در برابر نور خورشید می‌شود.

Aria Add 2118 مستربچ آنتی استاتیک مخصوص ظروف بسته بندی دیواره نازک

Aria Add 2119 مستربچ آنتی استاتیک مخصوص قطعات تزریقی با پایداری طولانی مدت

Aria Add 2115 مستربچ آنتی استاتیک مخصوص کیسه های PP و کارتن پلاست ها ( پایداری کوتاه و بلند مدت)

Aria Add 2114 مستربچ آنتی استاتیک مخصوص بطری های

لطفاً برای اطلاعات بیشتر درباره مستربچ‌های آنتی استاتیک شرکت آریا پلیمر با کارشناسان فروش ما تماس بگیرید. ما از تأمین نیازهای شما بسیار خشنود خواهیم بود.