آنتی یووی برای پلاستیک‌ها

مواد آنتی یووی که با نام‌های جاذب نور UV (فرابنفش) و یا پایدارکننده نور فرابنفش نیز شناخته می‌شوند، یکی از پرکاربردترین افزودنی‌های پلیمری می‌باشند که در تولید محصولات تزریقی و اکستروژن پلی الفین‌ها از جمله PP و PE شامل فیلم‌های نازک، فیلم‌های معمولی و ضخیم، فیلم‌های کشاورزی، گونی، جامبو، شیت‌های پلیمری به ویژه کارتن پلاست، الیاف و لوله و اتصالات پلیمری استفاده می‌شوند و باعث افزایش طول عمر قطعات پلاستیکی در محیط بیرونی، جلوگیری از زرد شدن، تغییر رنگ و رنگ‌پریدگی آن‌ها در مقابل نور خورشید، و در نتیجه پایداری و مقاومت بیشتر محصولات پلیمری در شرایط جوی می‌شوند.

 

مستربچ‌ پایدارکننده نور UV

کاربردهای گوناگون مستربچ‌ پایدارکننده نور UV در صنایع پلاستیک

چهار گروه اصلی پایداکننده نوری وجود دارند که شامل هیدروکسی بنزوفنون‌ها، هیدروکسی‌فنول بنزوتریازول‌ها، آمین‌های با ممانعت فضایی، و ترکیبات آلی نیکلی می‌باشند. کارایی جاذب نورفرابنفش آمین ممانعت شده (هالس) در انواع پلاستیک‌های پلی‌پروپیلن حتی در مقادیر بسیار کم نیز بسیار قابل توجه است.

مستربچ‌ پایدارکننده نور UV آریا پلیمر پیشگام

 

Aria Add 2173: مستربچ UV پایه PE

Aria Add 2273: مستربچ UV پایه PP

 

لطفاً برای اطلاعات بیشتر درباره مستربچ‌ پایدارکننده نور UV شرکت آریا پلیمر با کارشناسان فروش ما تماس بگیرید. ما از تأمین نیازهای شما بسیار خشنود خواهیم بود.