آنتی یووی برای پلاستیک‌ها

مواد آنتی یووی که با نام‌های جاذب نور uv (فرابنفش) و یا پایدارکننده نور فرابنفش نیز شناخته می‌شوند، یکی از پرکاربردترین افزودنی‌های پلیمری می‌باشند که در تولید محصولات تزریقی و اکستروژن پلی الفین‌ها از جمله PP و PE شامل فیلم‌های نازک، فیلم‌های معمولی و ضخیم، فیلم‌های کشاورزی، گونی، جامبو، شیت‌های پلیمری به ویژه کارتن پلاست، الیاف و لوله و اتصالات پلیمری استفاده می‌شوند و باعث افزایش طول عمر قطعات پلاستیکی در محیط بیرونی، جلوگیری از زرد شدن، تغییر رنگ و رنگ‌پریدگی آن‌ها در مقابل نور خورشید، و در نتیجه پایداری و مقاومت بیشتر محصولات پلیمری در شرایط جوی می‌شوند.

 

کاربردهای گوناگون مستربچ آنتی یووی در صنایع پلاستیک

چهار گروه اصلی پایداکننده نوری وجود دارند که شامل هیدروکسی بنزوفنون‌ها، هیدروکسی‌فنول بنزوتریازول‌ها، آمین‌های با ممانعت فضایی، و ترکیبات آلی نیکلی می‌باشند. کارایی جاذب نورفرابنفش آمین ممانعت شده (هالس) در انواع پلاستیک‌های پلی‌پروپیلن حتی در مقادیر بسیار کم نیز بسیار قابل توجه است.

مستربچ‌های آنتی یووی آریا پلیمر پیشگام

مستربچ آنتی یووی شرکت آریا پلیمر (Aria Add 2170، Aria Add 2175) باعث پایداری رنگ و خواص فیزیکی و مکانیکی محصولات پلاستیکی شما و عملکرد مطمئن و طولانی مدت در برابر نور خورشید می‌شود.

لطفاً برای اطلاعات بیشتر درباره مستربچ‌های آنتی یووی شرکت آریا پلیمر با کارشناسان فروش ما تماس بگیرید. ما از تأمین نیازهای شما بسیار خشنود خواهیم بود.